Bavlněné náramky

Je zde 6 produktů.
Zobrano 1 - 6 z 6 produktů
 • Bavlněný náramek Believe Bavlněný náramek Believe
  -50%
  Available
  Bavlněný náramek Believe
  2916

  Náramek Believe černý. U tohoto náramku si nelze volit barvu šňůrky a ani nápis. Pokud si chcete volit nápis na destičce a barvu šňůrky, doporučujeme ten samý náramek ve zlatě, stříbře a nebo pozlacený.  Z každého náramku, který si u nás zakoupíte, věnujeme deset korun nadaci DOBRÝ SKUTEK www.dobryskutek.cz

  195 Kč 390 Kč -50%
 • Bavlněný náramek We are in love Bavlněný náramek We are in love
  -50%
  Available
  Bavlněný náramek We are in love
  3016

  Bavlněný náramek bordové barvy s gravírovanou destičkou z nerezové oceli s nápisem We are in love. U tohoto náramku si nelze volit barvu šňůrky a ani nápis. Pokud si chcete volit nápis na destičce a barvu šňůrky, doporučujeme ten samý náramek ve zlatě, stříbře a nebo pozlacený. 

  195 Kč 390 Kč -50%
 • Bavlněný náramek Brother Bavlněný náramek Brother
  -50%
  Available
  Bavlněný náramek Brother
  3216

  Bavlněný náramek v tmavě hořčicové barvě s gravírovanou destičkou z nerezové oceli s nápisem: Brother. Pro všechny, kteří milují svého bratra jako my! U tohoto náramku si nelze volit barvu šňůrky a ani nápis. Pokud si chcete volit nápis na destičce a barvu šňůrky, doporučujeme ten samý náramek ve zlatě, stříbře a nebo pozlacený. 

  195 Kč 390 Kč -50%
 • Náramek se slonem Náramek se slonem
  -50%
  Available
  Náramek se slonem charitativní
  1116

  Slon symbolizuje ve svém univerzálním významu nejen fyzickou moc a sílu, ale také sílu mentální a duchovní.  V hinduistické tradici jsou sloni spojováni se znázorněním Ganéši, symbolem poznání, synem Šivy a Parvati.  Všechny tyto pozitivní vlastnosti, tak budou provázet také Vás, nového majitele tohoto náramku. Tento náramek najdete na eshopu také ve...

  145 Kč 290 Kč -50%
 • Kabbalah náramek červený
  10135

  Náramek kabbalah proti uřknutí, náramek, který Vás ochrání proti všemu zlému. Tento náramek v červené barvě je vyroben ze saténové šňůrky, která se nádherně leskne.

  280 Kč
Souhlasím

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.