Charitativní sloníkové náramky

Je zde 15 produktů.
Zobrano 1 - 15 z 15 produktů
 • Náramek kovový se slonem Náramek kovový se slonem
  -20%
  Available
  Náramek kovový se slonem charitativní
  416

  Slon symbolizuje ve svém univerzálním významu nejen fyzickou moc a sílu, ale také sílu mentální a duchovní. Zakoupením tohoto náramku přispějete 40 CZK na projekt: www.save-elephants.org. Jako malé poděkování od nás získáte speciální kartičku.Kovové komponenty lze nahradit zlatými, stříbrnými nebo pozlacenými, napište nám Vaši představu a my Vám rádi...

  280 Kč 350 Kč -20%
 • Náramek se slonem Náramek se slonem
  -20%
  Available
  Náramek se slonem charitativní
  1116

  Slon symbolizuje ve svém univerzálním významu nejen fyzickou moc a sílu, ale také sílu mentální a duchovní.  V hinduistické tradici jsou sloni spojováni se znázorněním Ganéši, symbolem poznání, synem Šivy a Parvati.  Všechny tyto pozitivní vlastnosti, tak budou provázet také Vás, nového majitele tohoto náramku. Tento náramek najdete na eshopu také ve...

  232 Kč 290 Kč -20%
 • Bavlněný charitativní náramek se stříbrným sloníkem
  2917

  Charitativní bavlněný náaramek se slníkem vyrobeným ze stříbra. Zakázková výroba trvá 2-3 týdny. Zvolit si můžete také barvu šňůrky, prosím uveďte Vaši volbu do zprávy při objednávce.  Zakoupením tohoto náramku přispějete čtyřiceti korunami na projekt: www.save-elephants.org Jako malé poděkování od nás získáte speciální děkovnou kartičku. 

  650 Kč
 • Bavlněný charitativní náramek s pozlaceným sloníkem
  3017

  Charitativní náramek se sloníkem vyrobeným ze stříbra a pozlaceným 14 karátovým zlatem. Zakázková výroba trvá 2-3 týdny. Zvolit si můžete také barvu šňůrky, prosím uveďte Vaši volbu do zprávy při objednávce.  Zakoupením tohoto náramku přispějete čtyřiceti korunami na projekt: www.save-elephants.org Jako malé poděkování od nás získáte speciální děkovnou...

  940 Kč
 • Charitativní náramek se slonem pozlacený
  1417

  Náramek se slonem vyrobený ze stříbra pozlacený 14 karátovým zlatem. Zakázková býroba trvá 2-3 týdny. Zvolit si můžete také barvu šňůrky, prosím uveďte Vaši volbu do zprávy při objednávce.  Zakoupením tohoto náramku přispějete čtyřiceti korunami na projekt: www.save-elephants.org Jako malé poděkování od nás získáte speciální děkovnou kartičku. 

  980 Kč
 • Charitativní náramek se slonem zlatý
  1317

  Velice oblíbený náramek se slonem vyrobený z 14 karátového zlata. Zakázková výroba trvá 2-3 týdny. Zvolit si můžete také barvu šňůrky, prosím uveďte Vaši volbu do zprávy při objednávce. Zakoupením tohoto náramku přispějete čtyřiceti korunami na projekt: www.save-elephants.org Jako malé poděkování od nás získáte speciální děkovnou kartičku.

  4 600 Kč
 • Charitativní náramek se slonem stříbrný
  1517

  Náramek se slonem vyrobený ze stříbra. Zakázková výroba trva 2-3 týdny. Zvolit si můžete také barvu šňůrky, prosím uveďte Vaši volbu do zprávy při objednávce.  Zakoupením tohoto náramku přispějete čtyřiceti korunami na projekt: www.save-elephants.org Jako malé poděkování od nás získáte speciální děkovnou kartičku. 

  690 Kč
 • Sloník z rhodia

  Sloník je potažený silnou vrstvou vysoce kvalitního rhodia, které zaručuje stálost a maximální odolnost, proto se Vám náramek nepoškrábe, nezčerná a udrží si dlouhodobě sůj lesk. Výběr barvy šňůrky je rovněž na Vás a 40 Kč z každého náramku putuje na pomoc slonům prostřednictvím organizace save-elephants.org. 

  390 Kč
 • Charitativní náramek s pozlaceným motýlkem

  „Motýl, zvíře moci, symbol změny, duše, kreativity, svobody, radosti a barev“  Ina Woolcott Motýlka jsme vybrali jako symbol na pomoc deštným pralesům a vy jste koupí tohoto náramku prokázali, že Vám osud deštných pralesů není lhostejný. Částka 27 Kč bude poukázána spolku PRALES DĚTEM a zajistí tak přežití jednoho stromu, který by jinak padl za obět kácení.

  890 Kč
 • Pozlacený charitativní sloník

  Sloník je vyrobený ze slitiny mědi a zinku (materiály jsou vytěžené na území EU při dodržení všech ekologických norem) a je potažený silnou vrstvou 24kt. zlata, která zaručuje stálost a maximální odolnost, proto se Vám náramek nepoškrábe, nezčerná a udrží si dlouhodobě svůj lesk. Koupí tohoto náramku přispíváte organizaci Save-elephants.org částkou 40 Kč! 

  450 Kč
 • Sloníkový náramek s tygřím okem

  Náramek z léčivého kamene tygří oko se sloníkem, jehož koupí pomáháte 40 Kč organizaci Save-elephants.org. Může sloužit také jako talismam pro řešení problémů, třídění myšlenek a konfliktů. Udržuje rovnováhu mezi energiemi jin a jang, potlačuje deprese a zlepšuje náladu. Slon je symbolem moudrosti, velkých znalostí, síly, moci, štěstí a dlouhověkosti.

  370 Kč
 • Sloníkový náramek s onyxem - černý achát

  Náramek z léčivého kamene ONYX se sloníkem, jehož koupí pomáháte 40 Kč organizaci Save-elephants.org. Onyx je ochranný krystal, který neutralizuje veškeré konflikty a negativní energie. Dodává životní sílu a pozitivní energii. Je velkým pomocníkem v obtížných situacích, dodává klid a zvyšuje sebedůvěru. Slon je symbolem moudrosti, velkých znalostí, síly,...

  370 Kč
 • Náramek se sloníkem a modrým achátem

  Tento náramek s modrým pruhovaným achátem se sloníkem zajišťuje klid a štěstí, zbavuje stresu, zmírňuje hádky a zajišťuje svému nositeli velkou oporu a zdroj síly. Odstraňuje pocity starých křivd a má i perfektní léčebné účinky. Slon je symbolem moudrosti, velkých znalostí, síly, moci, štěstí a dlouhověkosti a koupí tohoto náramku přispíváte 40 Kč...

  370 Kč
 • Charitativní list na podporu deštných pralesů

  TAO ŠPERKY PRO DEŠTNÝ PRALES Deštné pralesy bývají označovány za zelené plíce planety. Nekoordinovaná komerční těžba dřeva a mýcení způsobily v posledním půlstoletí jejich drastický úbytek. Koupí tohoto náramku zajistíte přežití jednoho stromu, který by jinak padl za oběť kácení! Pozlacené 24 kt. zlatem 

  480 Kč
Souhlasím

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.