Kovové náramky

Je zde 10 produktů.
Zobrano 1 - 10 z 10 produktů
 • Náramek kovový se slonem Náramek kovový se slonem
  -20%
  Available
  Náramek kovový s hvězdou
  516

  Plochý kovový náramek s hvězdou. Hvězdy nám ukazují směr, ukazují, kam máme jít, představují nadpozemskou sílu kosmu. S tímto překrásným náramkem s hvězdou, která je také symbolem naděje, budete zářit při každé příležitosti. Kovové komponenty lze nahradit zlatými, stříbrnými nebo pozlacenými – napište nám Vaši představu a my Vám rádi Vámi požadovanou...

  280 Kč 350 Kč -20%
 • Náramek kovový se slonem Náramek kovový se slonem
  -20%
  Available
  Náramek kovový se slonem charitativní
  416

  Slon symbolizuje ve svém univerzálním významu nejen fyzickou moc a sílu, ale také sílu mentální a duchovní. Zakoupením tohoto náramku přispějete 40 CZK na projekt: www.save-elephants.org. Jako malé poděkování od nás získáte speciální kartičku.Kovové komponenty lze nahradit zlatými, stříbrnými nebo pozlacenými, napište nám Vaši představu a my Vám rádi...

  280 Kč 350 Kč -20%
 • Náramek kovový s hvězdou
  116

  Kovový kulatý náramek s hvězdou. Hvězdy nám ukazují směr, ukazují, kam máme jít, představují nadpozemskou sílu kosmu. S tímto překrásným náramkem s hvězdou, která je také symbolem naděje, budete zářit při každé příležitosti.Tento náramek nabízíme na eshopu také ve zlaté, stříbrné a nebo pozlacené variantě! 

  420 Kč
 • Náramek kovový s měsícem Náramek kovový s měsícem
  -20%
  Available
  Náramek kovový s měsícem
  616

  Náramek kovový s měsícem.  V symbolu Měsíce se zrcadlí mystérium naší pravé podstaty. Luna (Měsíc) symbolizuje touhu ponořit se do svého vlastního nitra a projevit se v celé své přirozenosti a kráse. Staňte se sami sebou s tímto překrásným náramkem TAO. Tento náramek naleznete na našem eshopu také ve stříbře, zlatě a pozlacený s možností barvy šňůrky. 

  336 Kč 420 Kč -20%
 • Sloník z rhodia

  Sloník je potažený silnou vrstvou vysoce kvalitního rhodia, které zaručuje stálost a maximální odolnost, proto se Vám náramek nepoškrábe, nezčerná a udrží si dlouhodobě svůj lesk. Výběr barvy šňůrky je rovněž na Vás a 40 Kč z každého náramku putuje na pomoc slonům prostřednictvím organizace save-elephants.org. 

  390 Kč
 • Rhodiové srdíčko

  Nádherné rhodiové srdíčko stříbrné barvy uvázané na nylonové šňůrce. Použitý materiál : vysoce kvalitní rhodium, rhodiový tag, nylonová šňůrka

  390 Kč
 • Charitativní sloník pozlacený

  Sloník je vyrobený ze slitiny mědi a zinku (materiály jsou vytěžené na území EU při dodržení všech ekologických norem) a je potažený silnou vrstvou 24kt. zlata, která zaručuje stálost a maximální odolnost, proto se Vám náramek nepoškrábe, nezčerná a udrží si dlouhodobě svůj lesk. Koupí tohoto náramku přispíváte organizaci Save-elephants.org částkou 40 Kč! 

  450 Kč
 • Charitativní list na podporu deštných pralesů pozlacený

  List je vyrobený ze slitiny mědi a zinku (materiály jsou vytěžené na území EU při dodržení všech ekologických norem) a je potažený silnou vrstvou 24kt. zlata, která zaručuje stálost a maximální odolnost, proto se Vám náramek nepoškrábe, nezčerná a udrží si dlouhodobě svůj lesk

  390 Kč
 • Charitativní list na podporu deštných pralesů stříbrný Charitativní list na podporu deštných pralesů stříbrný
  Novinka
  Available
  Charitativní list na podporu deštných pralesů stříbrné barvy

  List je potažený silnou vrstvou vysoce kvalitního rhodia, které zaručuje stálost a maximální odolnost, proto se Vám náramek nepoškrábe, nezčerná a udrží si dlouhodobě svůj lesk. 

  390 Kč
Souhlasím

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.