Kovové náramky

Je zde 10 produktů.
Zobrano 1 - 10 z 10 produktů
 • Náramek kovový se slonem Náramek kovový se slonem
  -20%
  Available
  Náramek kovový s hvězdou
  516

  Plochý kovový náramek s hvězdou. Hvězdy nám ukazují směr, ukazují, kam máme jít, představují nadpozemskou sílu kosmu. S tímto překrásným náramkem s hvězdou, která je také symbolem naděje, budete zářit při každé příležitosti. Kovové komponenty lze nahradit zlatými, stříbrnými nebo pozlacenými – napište nám Vaši představu a my Vám rádi Vámi požadovanou...

  280 Kč 350 Kč -20%
 • Náramek kovový se slonem Náramek kovový se slonem
  -20%
  Available
  Náramek kovový se slonem charitativní
  416

  Slon symbolizuje ve svém univerzálním významu nejen fyzickou moc a sílu, ale také sílu mentální a duchovní. Zakoupením tohoto náramku přispějete 40 CZK na projekt: www.save-elephants.org. Jako malé poděkování od nás získáte speciální kartičku.Kovové komponenty lze nahradit zlatými, stříbrnými nebo pozlacenými, napište nám Vaši představu a my Vám rádi...

  280 Kč 350 Kč -20%
 • Náramek kovový s hvězdou
  116

  Kovový kulatý náramek s hvězdou. Hvězdy nám ukazují směr, ukazují, kam máme jít, představují nadpozemskou sílu kosmu. S tímto překrásným náramkem s hvězdou, která je také symbolem naděje, budete zářit při každé příležitosti.Tento náramek nabízíme na eshopu také ve zlaté, stříbrné a nebo pozlacené variantě! 

  420 Kč
 • Náramek kovový s měsícem Náramek kovový s měsícem
  -20%
  Available
  Náramek kovový s měsícem
  616

  Náramek kovový s měsícem.  V symbolu Měsíce se zrcadlí mystérium naší pravé podstaty. Luna (Měsíc) symbolizuje touhu ponořit se do svého vlastního nitra a projevit se v celé své přirozenosti a kráse. Staňte se sami sebou s tímto překrásným náramkem TAO. Tento náramek naleznete na našem eshopu také ve stříbře, zlatě a pozlacený s možností barvy šňůrky. 

  336 Kč 420 Kč -20%
 • Sloník z rhodia

  Sloník je potažený silnou vrstvou vysoce kvalitního rhodia, které zaručuje stálost a maximální odolnost, proto se Vám náramek nepoškrábe, nezčerná a udrží si dlouhodobě svůj lesk. Výběr barvy šňůrky je rovněž na Vás a 40 Kč z každého náramku putuje na pomoc slonům prostřednictvím organizace save-elephants.org. 

  390 Kč
 • Rhodiové srdíčko

  Nádherné rhodiové srdíčko stříbrné barvy uvázané na nylonové šňůrce. Použitý materiál : vysoce kvalitní rhodium, rhodiový tag, nylonová šňůrka

  390 Kč
 • Charitativní sloník pozlacený

  Sloník je vyrobený ze slitiny mědi a zinku (materiály jsou vytěžené na území EU při dodržení všech ekologických norem) a je potažený silnou vrstvou 24kt. zlata, která zaručuje stálost a maximální odolnost, proto se Vám náramek nepoškrábe, nezčerná a udrží si dlouhodobě svůj lesk. Koupí tohoto náramku přispíváte organizaci Save-elephants.org částkou 40 Kč! 

  450 Kč
 • Charitativní list na podporu deštných pralesů Charitativní list na podporu deštných pralesů
  Výprodej!
  Available
  Charitativní list na podporu deštných pralesů pozlacený

  List je vyrobený ze slitiny mědi a zinku (materiály jsou vytěžené na území EU při dodržení všech ekologických norem) a je potažený silnou vrstvou 24kt. zlata, která zaručuje stálost a maximální odolnost, proto se Vám náramek nepoškrábe, nezčerná a udrží si dlouhodobě svůj lesk

  195 Kč 390 Kč -50%
 • Charitativní list na podporu deštných pralesů stříbrný Charitativní list na podporu deštných pralesů stříbrný
  -50%
  Available
  Charitativní list na podporu deštných pralesů stříbrné barvy

  List je potažený silnou vrstvou vysoce kvalitního rhodia, které zaručuje stálost a maximální odolnost, proto se Vám náramek nepoškrábe, nezčerná a udrží si dlouhodobě svůj lesk. 

  195 Kč 390 Kč -50%
Souhlasím

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.