Kovové náramky

Je zde 7 produktů.
Zobrano 1 - 7 z 7 produktů
 • Náramek kovový se slonem Náramek kovový se slonem
  -20%
  Available
  Náramek kovový s hvězdou
  516

  Plochý kovový náramek s hvězdou. Hvězdy nám ukazují směr, ukazují, kam máme jít, představují nadpozemskou sílu kosmu. S tímto překrásným náramkem s hvězdou, která je také symbolem naděje, budete zářit při každé příležitosti. Kovové komponenty lze nahradit zlatými, stříbrnými nebo pozlacenými – napište nám Vaši představu a my Vám rádi Vámi požadovanou...

  280 Kč 350 Kč -20%
 • Náramek kovový se slonem Náramek kovový se slonem
  -20%
  Available
  Náramek kovový se slonem charitativní
  416

  Slon symbolizuje ve svém univerzálním významu nejen fyzickou moc a sílu, ale také sílu mentální a duchovní. Zakoupením tohoto náramku přispějete 40 CZK na projekt: www.save-elephants.org. Jako malé poděkování od nás získáte speciální kartičku.Kovové komponenty lze nahradit zlatými, stříbrnými nebo pozlacenými, napište nám Vaši představu a my Vám rádi...

  280 Kč 350 Kč -20%
 • Náramek kovový s hvězdou
  116

  Kovový kulatý náramek s hvězdou. Hvězdy nám ukazují směr, ukazují, kam máme jít, představují nadpozemskou sílu kosmu. S tímto překrásným náramkem s hvězdou, která je také symbolem naděje, budete zářit při každé příležitosti.Tento náramek nabízíme na eshopu také ve zlaté, stříbrné a nebo pozlacené variantě! 

  420 Kč
 • Kovový náramek s hvězdami Kovový náramek s hvězdami
  -20%
  Available
  Kovový náramek s hvězdami
  1716

  Kovový náramek se dvěma hvězdami. Hvězdy nám ukazují směr, ukazují, kam máme jít, představují nadpozemskou sílu kosmu. S tímto překrásným náramkem s hvězdou, která je také symbolem naděje, budete zářit při každé příležitosti. Tento náramek naleznete na našem eshopu také ve zlaté, stříbrné a pozlacené variantě!

  336 Kč 420 Kč -20%
 • Náramek kovový s měsícem Náramek kovový s měsícem
  -20%
  Available
  Náramek kovový s měsícem
  616

  Náramek kovový s měsícem.  V symbolu Měsíce se zrcadlí mystérium naší pravé podstaty. Luna (Měsíc) symbolizuje touhu ponořit se do svého vlastního nitra a projevit se v celé své přirozenosti a kráse. Staňte se sami sebou s tímto překrásným náramkem TAO. Tento náramek naleznete na našem eshopu také ve stříbře, zlatě a pozlacený s možností barvy šňůrky. 

  336 Kč 420 Kč -20%
 • Sloník z rhodia

  Sloník je potažený silnou vrstvou vysoce kvalitního rhodia, které zaručuje stálost a maximální odolnost, proto se Vám náramek nepoškrábe, nezčerná a udrží si dlouhodobě sůj lesk. Výběr barvy šňůrky je rovněž na Vás a 40 Kč z každého náramku putuje na pomoc slonům prostřednictvím organizace save-elephants.org. 

  390 Kč
Souhlasím

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.