Jak o šperky pečovat

Vážený zákazníku,


vážíme si projevené důvěry a děkujeme Vám za zakoupení našeho šperku.
Děláme maximum pro Vaši spokojenost a rádi bychom Vás seznámili s bližšími informacemi ohledně používání našich šperků.
Šperky TAO jsou určeny k běžnému nošení. Pomocí následování jednoduchých pravidel se vynasnažíme zajistit Vám co nejlepší péči o šperky a tak prodloužit jejich životnost.
Prosím přečtěte si pozorně následující informace.

1) Nevystavujte šperky přímému kontaktu s krémy, parfemy či laky na vlasy. Jejich působením může dojít ke změně barvy či porušení některých částí šperků a toto opotřebení nepodléhá reklamaci. Při oblékání si tak připněte šperky a bižuterii jako poslední věc po použití všech krémů, parfémů a laků na vlasy. Naopak při svlékání si šperky a bižuterii sundejte jako první - náušnice, řetízky a náramky se mohou zachytit o látku a tak jí poničit, ale stejně tak se mohou poničit i šperky a bižuterie.

2) Nevystavujte šperky přímému kontaktu s ohněm ani  nadměrným teplem (sauna apod.), některé části šperku by mohly být hořlavé.

3) Při běžném kontaktu šperku s potem může časem dojít ke změně barvy jeho částí, toto je považováno za běžné opotřebení a nepodléhá nároku na reklamaci.

4) Nevystavujte šperky nadměrnému ohýbání či natahování, může dojít k jeho nevratnému poškození.

5) Nevystavujte šperky přímému slunečnímu záření, aby nedošlo k jeho vyblednutí.

6) Ponechte si šperky a bižuterii při koupeli ve vaně či ve sprše, dále při plavání v bazénu či v moři. Koupelové oleje, pěny stejně jako chlór a sůl šperky a bižuterii nenávratně poškozují!

7) Důležité je i odpovídající uložení šperků a bižuterie  - náhrdelníky a náramky na stojánek nebo háčky, ostatní do vhodných šperkovnic či boxů.

8) Bižuterie je dnes již vyráběná z testovaných antialergických materiálů, proto je pravděpodobnost alergické reakce minimální. Pokud by však i přesto došlo k alergické reakci, nedoporučujeme výrobek dále nosit.


Souhlasím

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.